Tutvustus  » 
Asukoht  » 
Toad  » 
Suitsusaun  » 
Gongiteraapia  » 
Hinnad  » 
Pildid  » 
Tegevused  » 
Georg Ots, Bechstein ja Saaremaa valss  » 
» Gongiteraapia

Gongiteraapia

Gongiteraapia massaaz helidega. Helide puhul on tegemist nähtamatu maailmaga, mida saab tunnetada ja mis on meie tundemaailma üks võimsamaid mõjutajaid.
Helide abil võime end vabastada hirmudest, pingetest, kinnismõtetest. Gongiteraapia kestab tund aega ja seanssi saab kuulata kas lamades või istudes. Selle helide rännaku ajal kaob aja- ja ruumitaju, võib tunda sooja- või külmalaineid üle kogu keha. Igaühele mõjub see võimas helidegamma isemoodi.
Inimese iga rakk ja kogu keha tervikuna resoneerub erinevatele helidele. Gongi müstilised helid vabastavad meie keharakkudesse kuhjunud emotsioonid ja pinged. Samuti aitavad gongihelid meil lihtsamini jõuda alfa tasandile ning seeläbi kasutada paremini oma loovuse tasandit. Need orgaanilised helid aitavad idamaa filosoofia järgi vabaneda hirmudest ja teistest negatiivsetest emotsioonidest.
Me loome oma reaalsust läbi selle,kes me oleme,milliseid energiaid ja vibratsioone me väljapoole kiirgame. Läbi gongihelide saame korrastada ja tasakaalustada oma vibratsioonitasemeid.
Gongi meditatsiooni mantra ongi gongi heli. Kuulates gongi helisid, tungib see läbi kõikide keha rakkude ja kudede. Mõnikord võib see tunduda liiga võimas või hirmutav, mille tulemusena alateadvuse mõtted ja emotsioonid äratatakse. Kogu närvisüsteem sattub tugeva surve alla, et end ümber häälestada ja ravitseda. Kui pinge kasvab väga suureks, lõõgastu täielikult ja mine võimalikult sügavale meditatsiooni. Luba kehal ja mõistusel alistuda. Luba gongi helil kanda sind läbi hirmude. Surve tulemusena vabaneb närvisüsteemis palju haiguslikke seisundeid. Tunneta, kuidas heli vabastab sind sinu lõpmatule identiteedile.

Kui mängid või kuulad gongi 11 minutit või kauem, ära joo midagi poole tunni jooksul peale meditatsiooni. See meditatsioon puhastab perifeersed närvi kapillaarid ja nende otsad ning muudab sind väga sensitiivseks praana liikumise ja heli tunnetuse suhtes.
Vee piiramine lubab parasümpaatilisel ja sümpaatilisel närvisüsteemil suhelda üksteisega ja suunab nende tähelepanu muudelt ülesannetelt kõrvale. Parasümpaatiline närvisüsteem on juhitav heliga. Sümpaatiline on juhitav nägemuse kaudu. Reguleerimist vajab sümpaatiline närvisüsteem. Kui ta aktiviseerub liiga tihti ja valedel põhjustel, muutume väga nõrgaks. Parasümpaatiline närvisüsteem reguleerib sümpaatilist. Seda nõrgestavad ravimid ja nõrk tervis. Et tugevdada parasümpaatilist närvisüsteemi ei leia te midagi efektiivsemat, kui gong.

Vaata video 

Valdo Lauri
Loode talu
Kuralase küla (village)
Kihelkonna vald
Saaremaa LS-2
Estonia
Mob. +372 50 56 227

GPS:
N:58.4695 E:21.9600
E-mail: valdo@loodetalu.eu

e-mail
   
           

Designed by www.diaso.net

         code by tiger CMS